Kontakt

605256010

Doručení a platba

Osobní odběr 

Veškeré zboží je možné si osobně odebrat po potvrzení z naší strany na Váš email nebo telefonicky (SMS) ZDARMA na našich prodejnách v Brně (Královo pole nebo Šlapanice).

Zboží objednané k osobnímu odběru naskladňujeme na prodejny z hlavního skladu většinou následující pracovní den. O připravení Vaší objednávky Vás budeme informovat pomocí SMS/emailu.

V kamenné prodejně nenaleznete veškeré zboží, které nabízíme na e-shopu. Pro ověření dostupnosti zboží na prodejně volejte 605 256 010.

Poštovné a rozvoz v Brně ZDARMA!

Můžete také využít našeho vlastního rozvozu v Brně a okolí (do 20 km) a to ZDARMA u objednávek nad 500 Kč nebo za 50 Kč u objednávek do 500 Kč.

U objednávek nad 2000 Kč získáte navíc poštovné ZDARMA (pro zásilky do 30 Kg).

 

Doprava PPL (kurýrní doručovací služba)

Balíky posíláme skrz firmu PPL a cena poštovného je 89 Kč v případě platby předem nebo dobírkou za příplatek 29 Kč (při převzetí je možné platit i kartou).

V případě, že hmotnost zásilky přesáhne 30 kg, bude zásilka rozdělena do dvou či více balíků a bude nutné uhradit poštovné 89 Kč za každých dalších 30 Kg.

 

Způsoby platby

Platit u nás můžete na prodejnách pouze v hotovosti. V případě zaslání kurýrní službou PPL je možné zaplatit předem převodem na náš účet nebo při převzetí balíku dobírkou v hotovosti nebo kartou. U rozvozů je možná platba předem na účet nebo v hotovosti při převzetí.