Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| zvireci-potreby.cz Nejlevnější | Skladem | 2 089 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 2 136 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 2 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
...
Parametry
| Varianta | 11,35 kg |
|---|---|
| EAN | 757946124252 |
| Dodavatel | Samohýl |
| externí kód Samohýl | ZB008567 |
| výrobce | ANNAMAET Petfoods Inc. |
| SK - doprava zdarma | False |
| doprava zdarma | ANO |
| Base – Cena s DPH | 2322 |
| Věk psa | Štěně (do 1 roku) |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Příchuť | Jehněčí |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Země původu | USA |
| Značka | Annamaet |
| Base – Cena s DPH | 2322 |
Doplňkové informace
| Kategorie | Granule pro psy |
|---|---|
| Dodavatel: Samohýl | Samohýl — Granule pro psy |
| doprava zdarma: ANO | ANO — Granule pro psy |
| externí kód Samohýl: ZB008567 | ZB008567 — Granule pro psy |
| Kvalita krmiva: Superprémiové | Superprémiové — Granule pro psy |
| Příchuť: Jehněčí | Jehněčí — Granule pro psy |
| SK - doprava zdarma: False | False — Granule pro psy |
| Varianta: 11,35 kg | 11,35 kg — Granule pro psy |
| Věk psa: Štěně (do 1 roku) | Štěně (do 1 roku) — Granule pro psy |
| Velikost balení: 11 - 15 kg | 11 - 15 kg — Granule pro psy |
| Velikost psa: Velký (nad 25 kg) | Velký (nad 25 kg) — Granule pro psy |
| výrobce: ANNAMAET Petfoods Inc. | ANNAMAET Petfoods Inc. — Granule pro psy |
| Země původu: USA | USA — Granule pro psy |
| Značka: Annamaet | Annamaet — Granule pro psy |