Calibra Dog EN Light 12kg NEW
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 985 Kč
Calibra Dog Expert Nutrition Light jsou hypoalergenní g...
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vase-krmivo.cz Nejlevnější | Skladem | 985 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 1 099 Kč | Do obchodu |
| dobra-miska.cz | Skladem | 1 177 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 1 189 Kč | Do obchodu |
| bezednamiska.cz | Skladem | 1 388 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Calibra Dog Expert Nutrition Light jsou hypoalergenní g...
Parametry
| Věk | dospělý |
|---|---|
| Značka | Calibra Expert Nutrition |
| Velikost pytle | Velké |
| Zdraví a dieta | bez omezení |
| Velikost čtyřnožce | střední |
| Chuť | kuře |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Varianta | 12 kg |
| doprava zdarma | False |
| Henry Shein - HD | 105994 |
| EAN | 8594062086741 |
| SK - doprava zdarma | False |
| akce | False |
| Dodavatel | Noviko ručně |
| dárek - text | možnost věrnostního programu 7+1 ZDARMA |
| Base – Cena s DPH | 1000 |
| Věk psa | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Kvalitní |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Speciální určení | Light |
| Příchuť | Kuřecí |
| Base – Cena s DPH | 1000 |
| doprava zdarma - Balíkovna | ANO |