Calibra Dog Life Junior Medium Breed Chicken 2,5kg
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 281 Kč
Calibra Dog Life Junior Medium Breed Chicken je...
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dobra-miska.cz Nejlevnější | Skladem | 281 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 283 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 299 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 304 Kč | Do obchodu |
| bezednamiska.cz | Skladem | 329 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Calibra Dog Life Junior Medium Breed Chicken je...
Parametry
| Velikost pytle | Střední |
|---|---|
| Značka | Calibra Life |
| Věk | mladý pes |
| Velikost balení | 1 - 5 kg |
| Zdraví a dieta | bez omezení |
| Velikost čtyřnožce | střední |
| Chuť | kuře |
| Varianta | 2,5kg |
| externí kód Henry Shein | 106010 |
| EAN | 8594062086475 |
| Henry Shein - HD | 106010 |
| předpokládaná expirace | 07.11.2026 0:00:00 |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Věk psa | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa | Střední (10 - 25 kg) |
| Příchuť | Kuřecí |
| Složení | S probiotiky |