Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb 750g
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 101 Kč
Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb jsou kompletní...
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dobra-miska.cz Nejlevnější | Skladem | 101 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 107 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 107 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 109 Kč | Do obchodu |
| bezednamiska.cz | Skladem | 118 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Calibra Dog Life Starter & Puppy Lamb jsou kompletní...
Parametry
| Velikost čtyřnožce | velký |
|---|---|
| Chuť | jehně |
| Velikost balení | do 1 kg |
| Zdraví a dieta | bez omezení |
| Značka | Calibra Life |
| Velikost pytle | Vzorek |
| Věk | štěně |
| Varianta | 0,75 kg |
| externí kód Henry Shein | 106005 |
| EAN | 8594062086420 |
| Henry Shein - HD | 106005 |
| předpokládaná expirace | 15.05.2027 0:00:00 |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Věk psa | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Příchuť | Jehněčí |
| Složení | S probiotiky |