Carnilove Cat CRUNCHY Snack Duck+Raspberries 50g
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 39 Kč
Doplňkové krmivo pro kočky. Kachna nabízí vysoce chutný a bohatý zdroj bilkovin, který podporuje silu svalů a celkovou kondici, a je perfektní pro vybíravé nebo aktivní kočky. Maliny přidávají svěží... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dobra-miska.cz Nejlevnější | Skladem | 39 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 42 Kč | Do obchodu |
| bezednamiska.cz | Skladem | 44 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 46 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 48 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Doplňkové krmivo pro kočky.
Kachna nabízí vysoce chutný a bohatý zdroj bilkovin, který podporuje silu svalů a celkovou kondici, a je perfektní pro vybíravé nebo aktivní kočky. Maliny přidávají svěží nádech a přírodní antioxidanty, které podporují vitalitu a každodennípřirozenou odolnost. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: kachní protein (26%), hrášek, tapiokový škrob, hrachový protein, kuřecí tuk, syrovátka, sušená dýně, hydrolyzovaná kuřecí játra, lněné semínko, řepkový olej, chlorid draselný, sušené maliny (0,5%). Analytické složky: hrubý protein 32,0%, hrubý tuk 14,0%, hrubý popel 7,5%, hrubá vláknina 1,0%, vlhkost 10,0%, vápník 1,7%, fosfor 1,1%, omega-3 mastné kyseliny 0,6%, omega-6 mastné kyseliny 2,5%. Doplňkové látky: Technologické doplňkové látky: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304). Podávejte kdykoli během dne jako pamlsek nebo odměnu. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce. Vždy své kočce zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Mějte na paměti, že tento produkt nenahrazuje kompletní stravu. Metabolizovatelná energie: 3784 kcal/kg (15831 kJ/kg).
Kachna nabízí vysoce chutný a bohatý zdroj bilkovin, který podporuje silu svalů a celkovou kondici, a je perfektní pro vybíravé nebo aktivní kočky. Maliny přidávají svěží nádech a přírodní antioxidanty, které podporují vitalitu a každodennípřirozenou odolnost. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: kachní protein (26%), hrášek, tapiokový škrob, hrachový protein, kuřecí tuk, syrovátka, sušená dýně, hydrolyzovaná kuřecí játra, lněné semínko, řepkový olej, chlorid draselný, sušené maliny (0,5%). Analytické složky: hrubý protein 32,0%, hrubý tuk 14,0%, hrubý popel 7,5%, hrubá vláknina 1,0%, vlhkost 10,0%, vápník 1,7%, fosfor 1,1%, omega-3 mastné kyseliny 0,6%, omega-6 mastné kyseliny 2,5%. Doplňkové látky: Technologické doplňkové látky: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304). Podávejte kdykoli během dne jako pamlsek nebo odměnu. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce. Vždy své kočce zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Mějte na paměti, že tento produkt nenahrazuje kompletní stravu. Metabolizovatelná energie: 3784 kcal/kg (15831 kJ/kg).
Parametry
| Varianta | 50g |
|---|---|
| Henry Shein - HD | 178670 |
| EAN | 8595602582518 |
| externí kód Henry Shein | 178670 |
| Velikost balení (váha) | 50g |
| Věk kočky | Dospělá kočka |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Speciální určení | Podpora vitality |
| Druh | jednohubky |
| Velikost balení | 0 - 100g |
| Příchuť | Kachní |
| Značka | Carnilove |
| Složení | Antioxidanty |
| Věk | rostoucí |
| Zdraví a dieta | bez omezení |
| Velikost čtyřnožce | velký |
| Chuť | ovoce a zelenina |
| předpokládaná expirace | 13.09.2027 0:00:00 |
| Base – Cena s DPH | 51 |
| výrobce | Carnilove |
| Dodavatel | Noviko |