Carnilove Cat SOFT Snack Sardine+Strawberry 50g
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 39 Kč
Doplňkové poloměkké krmivo pro kočky. Poloměkké, aromatické kousky vyrobené z proteinu ze sardinek pro bohatou rybí chuť, kterou kočky milují, obohacené o hydrolyzovaná kuřecí játra pro zvýraznění... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dobra-miska.cz Nejlevnější | Skladem | 39 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 42 Kč | Do obchodu |
| bezednamiska.cz | Skladem | 44 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 46 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 48 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Doplňkové poloměkké krmivo pro kočky.
Poloměkké, aromatické kousky vyrobené z proteinu ze sardinek pro bohatou rybí chuť, kterou kočky milují, obohacené o hydrolyzovaná kuřecí játra pro zvýraznění chuti. Kolagen dodává jemnou texturu, zatímco jahoda přidává jemný nádech antioxidantů. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: protein ze sardinek (26%), žlutý hrách, rostlinný glycerol, hydrolyzovaná kuřecí játra, hydrolyzovaný kuřecí protein, syrovátka, kolagen, melasa, chlorid draselný, sušené jahody (0,5%). Analytické složky: hrubý protein 28,0%, hrubý tuk 4,5%, hrubý popel 7,0%, hrubá vláknina 1,5%, vlhkost 17,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,9%, omega-3 mastné kyseliny 0,4%, omega-6 mastné kyseliny 0,15%. Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín C (3a312) 35 mg. Technologické doplňkové látky: kyselina citronová (1a330), kyselina DL-jablečná (1a296) a sorban draselný (1k202). Podávejte jako pamlsek nebo odměnu pro pozitivní motivaci. Mějte na paměti, že tento produkt nenahrazuje kompletní stravu. Vždy své kočce zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce. Nepřekrmujte. Metabolizovatelná energie: 3066 kcal/kg (12829 kJ/kg).
Poloměkké, aromatické kousky vyrobené z proteinu ze sardinek pro bohatou rybí chuť, kterou kočky milují, obohacené o hydrolyzovaná kuřecí játra pro zvýraznění chuti. Kolagen dodává jemnou texturu, zatímco jahoda přidává jemný nádech antioxidantů. Doplňkové krmivo pro kočky. Složení: protein ze sardinek (26%), žlutý hrách, rostlinný glycerol, hydrolyzovaná kuřecí játra, hydrolyzovaný kuřecí protein, syrovátka, kolagen, melasa, chlorid draselný, sušené jahody (0,5%). Analytické složky: hrubý protein 28,0%, hrubý tuk 4,5%, hrubý popel 7,0%, hrubá vláknina 1,5%, vlhkost 17,0%, vápník 1,0%, fosfor 0,9%, omega-3 mastné kyseliny 0,4%, omega-6 mastné kyseliny 0,15%. Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín C (3a312) 35 mg. Technologické doplňkové látky: kyselina citronová (1a330), kyselina DL-jablečná (1a296) a sorban draselný (1k202). Podávejte jako pamlsek nebo odměnu pro pozitivní motivaci. Mějte na paměti, že tento produkt nenahrazuje kompletní stravu. Vždy své kočce zajistěte dostatek čerstvé pitné vody. Doporučená denní dávka je uvedena v krmné tabulce. Nepřekrmujte. Metabolizovatelná energie: 3066 kcal/kg (12829 kJ/kg).
Parametry
| Varianta | 50g |
|---|---|
| Henry Shein - HD | 178674 |
| EAN | 8595602582556 |
| externí kód Henry Shein | 178674 |
| Velikost balení (váha) | 50g |
| Věk kočky | Kočka senior |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Speciální určení | Antioxidanty |
| Druh | poloměkké |
| Příchuť | Sardinky |
| Velikost balení | 0 - 100g |
| Značka | Carnilove |
| Složení | Antioxidanty |
| Velikost čtyřnožce | velký |
| Chuť | ryby, mořské plody |
| Věk | senior |
| Zdraví a dieta | bez omezení |
| předpokládaná expirace | 03.09.2027 0:00:00 |
| Base – Cena s DPH | 51 |
| výrobce | Carnilove |
| Dodavatel | Noviko |