Carnilove Dog Active Dry Salmon&Turkey Adult AB 12kg
Výrobce: Carnilove
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 1 821 Kč
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny z lososa a krůtího masa.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vase-krmivo.cz Nejlevnější | Skladem | 1 821 Kč | Do obchodu |
| dobra-miska.cz | Skladem | 1 887 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 1 939 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen obsahuje vysoce stravitelné bílkoviny z lososa a krůtího masa.
Parametry
| Velikost balení (váha) | 12000g |
|---|---|
| Věk psa | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Země původu | Česká republika |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Příchuť | Krůtí |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Speciální určení | Podpora vitality |
| Značka | Carnilove |
| Složení | Antioxidanty |
| Varianta | 12kg |
| doprava zdarma | ANO |
| Henry Shein - HD | 178562 |
| EAN | 8595602581252 |
| externí kód Henry Shein | 178562 |
| předpokládaná expirace | 14.09.2027 0:00:00 |