NutriCan Junior 15kg
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 829 Kč
S VYSOCE KVALITNÍM KUŘECÍM MASEM PRO DOKONALOU STRAVITELNOST
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vase-krmivo.cz Nejlevnější | Skladem | 829 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 872 Kč | Do obchodu |
| dobra-miska.cz | Skladem | 896 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 949 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
S VYSOCE KVALITNÍM KUŘECÍM MASEM
PRO DOKONALOU STRAVITELNOST
Parametry
| Varianta | 15 kg |
|---|---|
| doprava zdarma | False |
| externí kód Henry Shein | 70792 |
| Henry Shein - HD | 70792 |
| EAN | 8595602506989 |
| předpokládaná expirace | 26.10.2026 0:00:00 |
| Base – Cena s DPH | 886 |
| Země původu | Česká republika |
| Věk psa | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa | Střední (10 - 25 kg) |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Kvalita krmiva | Prémiové |
| Příchuť | Kuřecí |
| Značka | NutriCan |
| Base – Cena s DPH | 886 |