OPTIMAnova Dog Obesity Chicken & Rice 12 kg
Skladem (5 Obchod)
Nejlevněji — 1 277 Kč
Přírodní superprémiové krmivo pro psy trpící nadváhou. Složené...
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| krmeni.cz Nejlevnější | Skladem | 1 277 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 1 289 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 1 299 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 1 316 Kč | Do obchodu |
| dobra-miska.cz | Skladem | 1 890 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Přírodní superprémiové krmivo pro psy trpící nadváhou. Složené...
Parametry
| Varianta | 12 kg |
|---|---|
| dostupnost čas | skladem |
| SK - doprava zdarma | False |
| EAN | 8413037561826 |
| doprava zdarma | ANO |
| Base – Cena s DPH | 1329 |
| Věk psa | Dospělý pes (1 - 7 let) |
| Kvalita krmiva | Kvalitní |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Speciální určení | Nadváha |
| Příchuť | Kuřecí |
| Země původu | Španělsko |
| Značka | OPTIMAnova |
| Složení | Monoprotein |
| Base – Cena s DPH | 1329 |