Puffins Junior Maxi 15kg
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 110 Kč
Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen. Speciální...
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| dobra-miska.cz Nejlevnější | Skladem | 110 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 1 369 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 1 437 Kč | Do obchodu |
| vase-krmivo.cz | Skladem | 1 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Kompletní krmivo pro štěňata velkých plemen. Speciální...
Parametry
| Varianta | 15 kg |
|---|---|
| Henry Shein - HD | 31744 |
| doprava zdarma | ANO |
| EAN | 8594037020831 |
| Dodavatel | Noviko |
| odeslání | ANO |
| Base – Cena s DPH | 1575 |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Země původu | Německo |
| Věk psa | Štěně (do 1 roku) |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Speciální určení | Hypoalergenní |
| Příchuť | Kuřecí |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Značka | Puffins |
| Base – Cena s DPH | 1575 |