Wolfsblut VetLine Weight Management 12kg - krůta s batáty
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 1 730 Kč
WOLFSBLUT VetLine WEIGHT MANAGEMENT - krůta s batáty je dietní kompletní krmivo pro psy ke snížení obezity a regulaci přísunu glukózy.
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vase-krmivo.cz Nejlevnější | Skladem | 1 730 Kč | Do obchodu |
| dobrotydomisky.cz | Skladem | 1 798 Kč | Do obchodu |
| zvireci-potreby.cz | Skladem | 1 859 Kč | Do obchodu |
| dobra-miska.cz | Skladem | 1 936 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
WOLFSBLUT VetLine WEIGHT MANAGEMENT - krůta s batáty je dietní kompletní krmivo pro psy ke snížení obezity a regulaci přísunu glukózy.
Parametry
| Varianta | 12kg |
|---|---|
| externí kód Henry Shein | 165883 |
| Henry Shein - HD | 165883 |
| EAN | 4260603786459 |
| předpokládaná expirace | 17.11.2028 0:00:00 |
| doprava zdarma | ANO |
| Base – Cena s DPH | 1808 |
| Kvalita krmiva | Superprémiové |
| Země původu | Německo |
| Velikost psa | Velký (nad 25 kg) |
| Typ diety | Granule |
| Velikost balení | 11 - 15 kg |
| Indikace | Kontrola hmotnosti |
| Příchuť | Krůtí |
| Značka | Wolfsblut |
| Base – Cena s DPH | 1808 |