Zoohit Recenze

RECENZE: E-shop pro domácí mazlíčky Zoohit.cz

Každý majitel domácího zvířete má zpravidla svůj oblíbený zverimex, kam rád chodí kupovat vše potřebné pro svého mazlíčka, od krmiva po hračky. Jelikož však kamenné prodejny mají často poměrně omezenou nabídku, není divu, že stále více z nás nakupuje na internetu. V dnešním článku jsme si proto pro vás připravili přehlednou recenzi jednoho z největších internetových obchodů s potřebami pro domácí zvířata, e-shopu Zoohit.cz.

Jaká je nabídka e-shopu Zoohit.cz?

Zoohit se ve své nabídce zaměřuje především na produkty pro kočky a psy (ale také například pro ptáky či akvaristiku), a to od krmiv přes hračky až po pelíšky či dokonce psí boudy. Navzdory poměrně široké nabídce je e-shop přehledný, a to především díky kategoriím, ve kterých lze vše rychle dohledat. 

Vybírat můžeme nejen podle druhu zboží, ale také například dle značky či hodnocení zákazníků. Sympatický je také fakt, že kromě vlastních kvalitních fotek e-shop všechny své produkty doprovází obsáhlými informačními texty, ze kterých se zákazník dozví vše potřebné. A pokud by náhodou nějaké otázky zůstaly nezodpovězeny, stačí vyplnit formulář na dotazy, případně si pročíst uživatelské recenze.

Zoohit Eshop
E-shop Zoohit.cz

Bonusový program a dárky

Čím se však Zoohit.cz odlišuje od ostatních e-shopů s potřebami pro domácí zvířata, je jeho bonusový program, díky kterému můžeme při pravidelných nákupech ušetřit poměrně vysoké částky. Kromě toho se můžeme dočkat celé řady dárků k nákupu. Na rozdíl od běžné praxe jiných e-shopů však Zoohit.cz přidává k nákupu dárky, které jsou skutečně praktické a rozhodně vám nebudou doma ležet ladem. 

V neposlední řadě nabízí e-shop slevy pro chovatele a útulky.

Poštovné a doručení

Zboží si můžeme nechat doručit dvěma způsoby, a to buď Českou poštou nebo dopravní službou PPL. Doručení je bohužel jediná slabší stránka e-shopu, jelikož před Vánoci se může poněkud protáhnout. Při objednávání během prosince je tedy potřeba objednávat s předstihem.

Co se týče platby, využít můžeme všech platebních možností, od platby kartou, bankovním převodem či prostřednictvím PayPal až po klasickou dobírku. Nad 799 Kč je poštovné zdarma.

Shrnutí recenze

Na závěr můžeme říci, že nákup v e-shopu Zoohit se vyplatí především z hlediska výhodného bonusového programu, dárků k nákupu a také častých slevových akcí. Potěší opravdu široký výběr, ve kterém se dobře orientuje nejen díky přehledným kategoriím, ale také například díky infočlánkům a možnosti zaslat dotaz na dané zboží, případně si pročíst opravdu velké množství zákaznických recenzí. Jedinou slabší stránkou může být doprava, která je před Vánoci poněkud delší než obvykle. S tímto neduhem se však v době svátků potýká většina e-shop, potažmo dopravců, a je tedy třeba objednávat s patřičným předstihem.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *