Yoggies Logo
|

Yoggies granule: recenze 

Věděli jste, že Češi jsou národem pejskařů? Rok co rok jsou schopní utratit za své čtyřnohé mazlíčky až milion korun, někdy více, jindy o trošku méně. Tím, jak psy rozmazlujeme a dopřáváme jim často i to, co bychom nekoupili sami sobě, se však netajíme. Zejména na stravu dbáme, přece jen chceme mít psa v dobré fyzické, psychické i celkově zdravotní kondici. Pojďme si prozradit něco o Yoggies granulích, jež se v posledních měsících dostaly do středu naší pozornosti. 

Granule lisované za studena

Yoggies Granule Lisovane Za Studena

Najít adekvátní a po výživové stránce kvalitní granule pro psí společníky není zrovna snadné. Zatímco některé alternativy neodpovídají kvalitou, jiné zase tomu, jakému plemenu jsou určené. Yoggies granule jsou však skvělou volbou prakticky pro jakéhokoli psa, protože možných alternativ ke koupi je víc než dost. 

V každém případě mluvíme o granulích lisovaných za studena čili k jejich zpracovávání dochází velmi šetrným způsobem. Díky tomu se v nich zachová maximum vitamínů, minerálů a dalších výživných látek, čímž se zvyšuje jejich kvalita. 

Bez konzervantů a chemie

Majitelé psích společníků jistě ocení, že granule jsou nejen plné potřebných živin, ale také jsou zcela bez chemie, lepku, sóji a také bez chemických konzervantů, jež by mazlíčkovi dokázaly udělat v břiše pořádnou paseku. Tím se dostávají do středu pozornosti chovatelů psů s alergiemi, k jejichž stravování se musí přistupovat obzvlášť zodpovědně. 

O Yoggies Granulich

U stránky složení ještě na malou chvíli zůstaňme. Krmivo totiž obsahuje také probiotika určené na podporu imunity i trávení, také je to skvělá ochrana před průjmy. Obsaženy jsou poctivá, skutečná masa pocházející z farmových chovů, dále také ovoce, zelenina a přírodní doplňky přispívající velkou měrou ke správnému fungování psího těla. 

Uživatelské reference přidávají granulím Yoggies do vínku

Nejen my za granulemi Yoggies stojíme. Do vínku přispívá i řada uživatelských referencí, jež jsou k dispozici volně na internetu. Lidé oceňují především složení, díky kterému pes dostane všechno, co potřebuje. Vypichují především absenci průjmů a podobných potíží spojených s krmením, kterými už psí společník netrpí po zahájení konzumace Yoggies granulí. 

Vyzdvihuje se taktéž chuť, což je pro chovatele psů to nejdůležitější. Prakticky každý si zažil období, kdy psovi nechutnalo a kdy příliš nežral. Napříč plemeny jsou psi s tímto krmivem spokojení, což je klíčové. 

Poměr cena/kvalita

Závěrem stojí za zmínku skvělý poměr cena/kvalita, který se s tímto krmivem pojí. O kvalitní stránce už nemůže být pochyb, cena se odvíjí dle velikosti a konkrétního druhu krmiva. K dostání jsou alternativy s kuřecím i hovězím masem, také monoproteinové granule s krůtím masem nebo oblíbené granule Yoggies s kachnou a zvěřinou.

4.2/5 - (26 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *